Arbetsterapeut sökes till uppdrag i Norrbotten

Uppdragsbeskrivning kommer inom kort.

Varför ta arbetsterapeutuppdrag via Agila?

För att du ska kunna göra ett så bra jobb som möjligt som arbetsterapeut, tar vi på Agila hand om all administration. Dessutom stöttar vi dig genom eventuella problem och utmaningar. Att arbeta som konsult hos oss är enkelt och du kan snabbt komma igång med ditt första uppdrag. För en flexiblare vardag och kontroll över din arbetssituation – skicka in din intresseanmälan redan idag. Vi ser fram emot att höra från dig!

Norrbotten en spännande plats för arbetsterapeutuppdrag

Om Agila

Agila är ett nordiskt företag med lång erfarenhet av bemanning inom vård och omsorg. När du arbetar som arbetsterapeut hos hos kan du förvänta dig omväxlande och stimulerande uppdrag. Kvalitet och service är något som vi på Agila månar om. Med vår specialistkunskap, våra väl utarbetade rutiner och omfattande behörighetskontroller matchar vi våra kunders kravprofiler med rätt kompetens.

Tveka inte att höra av dig till mig om du har några frågor eller funderingar. Till detta uppdrag har vi löpande intervjuer och uppdraget tillsätts när vi funnit rätt kandidat.

Linda Bylund
Linda Bylund / Kund & konsultansvarig
Norrbotten
Faktaruta
Uppdragsgivare
Vnimwvmbybj lgauys KV & BS
Tidsperiod
24-32
Efterfrågad kompetens
Arbetsterapeut
Informationen uppdaterades
Anställningsform
Visstidsanställning
Adress
Ilbibwmkw af hidfc Mxqoirrnnf
Region/kommun
Norrbotten/Wkjlnrhrwq
Ungefärlig restid
Logga in
Gå tillbaka