Ledigt jobb för allmänpsykiatriker i Örebro

Mottagningen söker nu en psykiatriker som vill bli en del av ett starkt och engagerat team inom psykiatrisk rehabilitering.

Verksamheten består av två öppenvårdsteam som specialiserar sig på att behandla patienter med komplexa sjukdomsproblem. Teamen erbjuder kontinuerlig vård för patienter och samarbetet mellan teamen är nära och välfungerande, vilket skapar trygghet och kontinuitet för patienterna.

Verksamheten omfattar även en jourmottagning, där akuta behov snabbt kan tas om hand av skötare och sjuksköterskor med stöd av läkare. Det är en arbetsplats som erbjuder variation och utmaning, där ditt bidrag verkligen gör skillnad.

Läkararbete hos Agila allmänpsykiatriker

Agila ska vara det självklara valet för dig som är läkare. Vi vänder oss till dig som vill kunna styra mer över din egen tid genom att erbjuda hög flexibilitet och frihet, god ersättning och löpande fortbildning. Hos oss får du alltid uppskattning för din insats och din personliga kontaktperson är väl insatt i ditt arbete och de utmaningar som du ställs inför. Vi är med dig på varje steg, både inför, under och efter ditt läkaruppdrag.

Varför läkararbete i Örebro?

Om Agila

Agila startade 2008 och har en lång erfarenhet av bemanning inom vård, skola och omsorg. Tack vare vår gedigna erfarenhet och kunskap har vi en djup förståelse för både våra kunders och konsulters behov. Vi har ett stort fokus på service och trygghet och arbetar alltid för långsiktiga relationer.

Tveka inte att höra av dig till mig om du har några frågor eller funderingar. Till detta uppdrag har vi löpande intervjuer och uppdraget tillsätts när vi funnit rätt kandidat.

Merjem Demir Akkurt
Merjem Demir Akkurt / Konsultansvarig
Örebro
Faktaruta
Uppdragsgivare
Chipufrrkjjwo Ældwbn, Veinam ÅTY Xxr (e)
Tidsperiod
24-52
Efterfrågad kompetens
Psykiatri - allmän
Informationen uppdaterades
I förrgår
Möjlighet till jourer?
Nej
Anställningsform
Visstidsanställning
Adress
Ynydqdtgngtsy ce abefa Åfvsvl
Region/kommun
Örebro/Æsstrk
Ungefärlig restid
Logga in
Gå tillbaka